Fotografie ślubne z klasą
Fotografie ślubne z klasą

Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna to temat, z którym nikt nie styka się przypadkowo. Oferty z nią związanej szuka zawsze ktoś zainteresowany – czyli będący w mniej lub bardziej gorączkowej fazie przygotowań do ślubu. Każda osoba, która znalazła się na tej stronie może być naszym przyszłym Klientem, o którego, od chwili przeczytania pierwszego słowa, aż do momentu wklejenia ostatniego ślubnego zdjęcia do albumu fotografii ślubnych, chcemy dbać z największą starannością.

 

Jesteśmy profesjonalnymi fotografami dysponującymi sprzętem fotograficznym najwyższej klasy. Nie brak nam czasu i zaangażowania, pasji i cierpliwości. Kreując sesje ślubne tworzymy unikatowe, klimatyczne i ponadczasowe zdjęcia ślubne. Podarowujemy wzruszenia, emocje i uśmiech. Tworzymy bezcenną pamiątkę, zatrzymujemy czas, przywołujemy wspomnienia.

 

Świadomi praw i obowiązków wynikających z wykonywania zdjęć ślubnych, uroczyście oświadczamy, że podejmujemy się tego wyzwania i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, by powstałe zdjęcia ślubne naszego autorstwa były wyjątkowe, piękne i najwyższej możliwej jakości.

 • Sesje ślubne – rozsądny wybór cenowy

  Nie tylko w tak wymagającej branży, jaką jest fotografia ślubna, za jakość trzeba płacić. Często sprawdza się zasada, że co tanie, to drogie. Wybór fotografa na ślub i ceny za jego pracę, wymaga pewnego kompromisu pomiędzy jakością, a ceną. Tak, jak już wspominaliśmy, nie można na tej usłudze zbytnio oszczędzać.

   

  Ceny za ślubne sesje fotograficzne, jakie

  zobacz więcej
 • Przesądy, a fotografia ślubna

  Decyzja o ślubie jest jedną z najważniejszych, jakie podejmujemy w ciągu całego swojego życia. Nic więc dziwnego, że wokół ceremonii ślubnej nagromadziło się wiele ciekawostek, wierzeń, wróżb i przesądów, które możecie traktować z przymrużeniem oka lub jako nieodłączną tradycję. Z tradycją jest związany wybór miesiąca na ślub. Od wielu lat najpopularniejsze są

  zobacz więcej
 • Zdjęcia ślubne - kalendarium

  Kalendarium przygotowań do ślubu prezentuje się następująco:

   

  - 8 miesięcy przed: zdecydować się na rodzaj ślubu; wybrać miejsce uroczystości; ustalić datę ślubu; i – w razie chęci – podróży poślubnej; w przypadku ślubu kościelnego wybrać terminy nauk przedślubnych; przygotować listę gości.

   

  - 6 miesięcy przed:

  zobacz więcej
strona główna e-mail
Copyright © 2013 HALO FOTO, wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie fotografii bez pisemnej zgody HALO FOTO zabronione