Zdjęcia ślubne - ceremonia i wesele

Zdjęcia ślubne z kościoła wymagają od fotografa szczególnego wyczucia i dyskrecji – praktycznie  powinien być on wówczas „niewidzialny”. Nie może zakłócać porządku Mszy Świętej, ale przede wszystkim nie może absorbować swoją osobą Parę Młodą. Fotografia ślubna z kościoła nie jest więc czymś, z czym zwykle ją kojarzymy – czyli plączącym się pomiędzy ministrantami, a księdzem gościem z dużym aparatem, który próbuje obiektyw wcisnąć pomiędzy tacę z obrączkami, a dłonie pary młodej.

 

Natomiast fotograf na weselu staje się już poniekąd fotoreporterem, ponieważ przyjęcie weselne zazwyczaj pełne jest różnego rodzaju wydarzeń, chwil wzruszających, czasem zabawnych, które zasługują na udokumentowanie. Fotograf wówczas może pozwolić sobie na większą swobodę, niż podczas sesji kościelnych. Zdjęcia z wesela stają się prawdziwą relacją z często najważniejszego przyjęcia w życiu pary młodej.

 

Krzysztof – fotograf ślubny

strona główna e-mail
Copyright © 2013 HALO FOTO, wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie fotografii bez pisemnej zgody HALO FOTO zabronione