Stroje na zdjęciach ślubnych

Wspomnieliśmy o tym, że nasi fotografowie lubią odważne i eksperymentujące pary młode. Pamiętajmy o tym, że nawet najzdolniejszy fotograf ślubny nie stworzy ciekawej sesji, jeśli natrafi ze strony Państwa Młodych na sztywne, sztampowe ramy, w których będzie musiał zamknąć poszczególne zdjęcia ślubne. W sesjach ślubnych ma znaczenie także scenografia całej ceremonii. A konkretnie mamy na myśli stroje pary młodej.

 

Oczywiście nie ingerujemy w gusta naszych Klientów, ale zachęcamy do otwarcia. I podpowiadamy, co będzie modne w nowych kolekcjach w tym roku. Piszemy o tym, bo akurat taki styl nam się podoba.

 

Otóż fasony sukien ślubnych w tym sezonie mają być łagodne, asymetryczne, bardzo często wzbogacone o baskinki, kołnierzyki i kieszenie. W fotograficznych sesjach ślubnych par „będących na czasie” widać będzie inspiracje stylem retro. O ile oryginalniejsze będą zdjęcia ślubne w plenerze, gdy Pani Młoda zdecyduje się na inne kolory niż biel – pastele, intensywne barwy ziemi czy nawet kolorowe nadruki, także modne w tym sezonie.

 

W tak nowoczesnej scenerii z pewnością powstaną wyjątkowe i inspirujące ślubne sesje zdjęciowe.

 

Zespół fotografów ślubnych HALO FOTO

strona główna e-mail
Copyright © 2013 HALO FOTO, wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie fotografii bez pisemnej zgody HALO FOTO zabronione